Dobehnite na Štrbskom Plese do ČSOB Smart Lounge!

Dobehnite v Tatrách do ČSOB Smart Lounge ! 🏃‍♂️ Na 12. ročníku ČSOB Night Run Štrbské Pleso nebude chýbať ani generálny partner podujatia, ČSOB. Pred štartom nočného behu alebo prechádzkou v krásnom tatranskom prostredí si môžete vychutnať voňavú kávu a osviežiť sa čerstvým ovocím. Nebudú chýbať ani tvorivé dielne pre najmenších. V ČSOB Smart Lounge […]

28. mája 2024

img

Dobehnite v Tatrách do ČSOB Smart Lounge ! 🏃‍♂️

Na 12. ročníku ČSOB Night Run Štrbské Pleso nebude chýbať ani generálny partner podujatia, ČSOB.

Pred štartom nočného behu alebo prechádzkou v krásnom tatranskom prostredí si môžete vychutnať voňavú kávu a osviežiť sa čerstvým ovocím. Nebudú chýbať ani tvorivé dielne pre najmenších.

V ČSOB Smart Lounge nájdete aj špeciálne modré šnúrky, ktoré si za dobrovoľný príspevok môžete vziať a podporiť tak Úniu nevidiacich a slabozrakých Slovenska.

Modrá šnúrka je symbolom spojenia nevidiaceho športovca s navigátorom, ktorý je jeho očami od štartu až po cieľovú pásku. Podporte nevidiacich bežcov aj vy a uviažte si modrú šnúrku na viditeľné miesto. 🏃‍♂️

ČSOB Smart Lounge je zároveň miesto, v ktorom sa môžete pripraviť na Plogging run a kde dostanete svoju odmenu za pomoc prírode. Deti dostanú sovie batohy a dospelí si budú môcť vybrať z eko darčekových predmetov.

A to stále nie je všetko! Vďaka ČSOB môžete cestovať jednoducho a ekologicky. Cez aplikáciu Smartslužby+ si môžete zakúpiť lístok na vlak na Štrbské Pleso. Je to jednoduché a flexibilné riešenie, nemusíte stáť v rade na lístok a zároveň využívate ekologickejší spôsob dopravy.