INFORMÁCIA O DOPRAVNÝCH OBMEDZENIACH V EUROVEA A OKOLÍ POČAS PODUJATIA TELEKOM NIGHT RUN 2022

Dopravné obmedzenia v súvislosti s konaním 14. ročníka Telekom Night Run a sprievodných aktivít. SOBOTA 03.09.2022 Všetkým účastníkom Telekom Night Run a divákom, ktorí plánujú prísť do Eurovea autom odporúčame, aby tak urobili do 18:30 h !!!, po tomto čase už bude doprava v okolí Eurovea – najmä na Pribinovej ulici pri budovách Eurovea – štartový/cieľový priestor, postupne obmedzovaná […]

02. septembra 2022

img

Dopravné obmedzenia v súvislosti s konaním 14. ročníka Telekom Night Run a sprievodných aktivít.

SOBOTA 03.09.2022

Všetkým účastníkom Telekom Night Run a divákom, ktorí plánujú prísť do Eurovea autom odporúčame, aby tak urobili do 18:30 h !!!, po tomto čase už bude doprava v okolí Eurovea – najmä na Pribinovej ulici pri budovách Eurovea – štartový/cieľový priestor, postupne obmedzovaná a regulovaná príslušníkmi mestskej a dopravnej polície.

Peší prístup do Eurovea bude počas celého dňa bez akýchkoľvek obmedzení s výnimkou úsekov, kedy bude po Pribinovej ulici tesne po štarte (od 20:00 hod do 20:09 hod) prebiehať hlavný pelotón bežcov a v čase od 20:25 hod do 21:30 hod, kedy budú bežci dobiehať do cieľa, ktorý sa nachádza pred budovou SND v Eurovea. V tomto čase využite prosím prechodovú bránu postavenú pri Hoteli Sheraton a SND, dodržiavajte a rešpektujte pokyny organizátorov a polície, aby nedošlo k stretu bežcov a divákov. Využiť môžete aj prechody pre chodcov, rešpektujte však pokyny organizátorov, ktorí budú pohyb na prechodoch usmerňovať.

Výjazd z podzemných garáží „Centrum“ bude počas celého dňa bez obmedzení.

Na vjazde do podzemných garáží „Centrum“ je potrebné počas dňa v čase od 09:30 do 12:30 a v čase od 20:00 do 21:30 rátať s drobnými zdržaniami v závislosti od prebehu bežcov v rámci jednotlivých disciplín podujatia. Príjazd do podzemných garáží bude cez Krupkovu ulicu, vjazd od Šafárikovho námestia bude uzatvorený.

Na parkovanie využite aj plochy v okolí Eurovea, napr. v osobnom prístave, na Gondovej ulici, v okolí stanice Mlynské Nivy alebo na Tyršovom nábreží pri Divadle Aréna. Na príchod do Eurovea odporúčame využiť mestskú hromadnú dopravu, počet parkovacích miest v samotnej Eurovea je vzhľadom na výstavbu novej časti Eurovea – výrazne obmedzený.

Počas konania behu a tesne pred ním, bude verejná doprava po trase behu a v jeho okolí jazdiť v upravenom režime. Presný rozpis náhradných liniek MHD a úpravy jazdného grafikonu MHD nájdete na stránke Dopravného podniku Bratislava www.dpb.sk, ako aj na stránke podujatia. Informáciu o presmerovaní zastávok MHD v okolí Eurovea nájdete na zastávkach MHD.

Vzhľadom na zvýšený pohyb chodcov/divákov v čase od 18:00 do 22:00 vás dôrazne žiadame jazdiť v okolí Eurovea so zvýšenou opatrnosťou a rešpektovať pokyny organizátorov a polície.

Ďakujeme vám veľmi pekne za pochopenie a porozumenie.