Koridory a technické zázemie podujatia

Po dokončení a otvorení Eurovea 2 nám aj v rámci celého technického zázemia podujatia vznikol oveľa kompaktnejší priestor, ktorý veríme, že tak ako sme ho pripravili bude pre vás aj užívateľsky jednoduchší, praktickejší a funkčnejší. Technické zázemie podujatia sa bude nachádzať na vonkajšej ploche medzi budovou SND a budovou Panorama City, povedľa Eurovea, popri vjazdoch […]

06. septembra 2023

img

Po dokončení a otvorení Eurovea 2 nám aj v rámci celého technického zázemia podujatia vznikol oveľa kompaktnejší priestor, ktorý veríme, že tak ako sme ho pripravili bude pre vás aj užívateľsky jednoduchší, praktickejší a funkčnejší.

Technické zázemie podujatia sa bude nachádzať na vonkajšej ploche medzi budovou SND a budovou Panorama City, povedľa Eurovea, popri vjazdoch a výjazdoch z garáží “Ružinov” alebo “prístav”. Na tomto mieste budú k dispozícii šatne na prezlečenie, úschovňa osobných vecí a toalety. (Ďalšie toalety sú k dispozícii priamo v Eurovea.)

Štartový koridor pre Telekom Night Run Bratislava 2023 je rozdelený do štyroch zón. Prvá zóna je ďalej rozdelená na dve časti: do prednej budú mať vstup elitní pretekári, ktorí budú označení organizátormi, a do zvyšku tejto časti budú mať prístup účastníci Majstrovstiev SR a bežci s najkvalitnejšími časmi. Prvá zóna sa bude nachádzať priamo pred budovou SND oproti Námestiu M.R.Štefánika, ďalšie 3 zóny sa budú nachádzať pri budove Eurovea 2, priamo oproti technickej zóne podujatia. Vstup do zón bude kontrolovaný, vstupovať sa bude od budovy Eurovea. Bežci „A“ z tímovej disciplíny Mattoni Beh dvojíc budú štartovať zo zóny 2. Štart jednotlivých zón bude približne v 2-minútových intervaloch, 20:00, 20:02, 20:04 a 20:06.

Po dobehnutí do cieľa sa vydýchajte a plynule prechádzajte cieľovým koridorom. Postupne dostanete svoju účastnícku medailu a asi 150 metrov po prechode cieľom budete mať možnosť vziať si ďalšie občerstvenie, vrátane Mattoni vody, nealkoholického piva Birell a jablka z Billa. Po opustení cieľového koridoru môžete buď ísť priamo do technickej zóny, počkať na vašich priateľov a známych na novom námestí pod mrakodrapom, alebo prejsť cez Eurovea späť na Námestie M.R.Štefánika, kde sa nachádza „bežecké mestečko”. Prechádzajte iba po prechodoch pre chodcov a venujte pozornosť vozidlám, ktoré vchádzajú alebo vychádzajú z podzemných garáží.