PODPOR DOBRÚ VEC A PRÍĎ NA CHARITATÍVNY BAZÁR PRE BEŽCOV!

Si bežec a hľadáš spôsob, ako pomôcť a prispieť na dobrú vec? Príď vo štvrtok 30/03/2023 od 16:00 do Marathon HUBU na námestí v Eurovea a pridaj sa k nášmu charitatívnemu bazáru. Vítaní sú všetci bežci a bežkyne! Náš charitatívny bazár pre bežcov sa uskutoční vo štvrtok 30. marca 2023 od 16:00 do 18:30 v Maratónskom Hube na námestí Eurovea. Je to […]

22. marca 2023

img

Si bežec a hľadáš spôsob, ako pomôcť a prispieť na dobrú vec? Príď vo štvrtok 30/03/2023 od 16:00 do Marathon HUBU na námestí v Eurovea a pridaj sa k nášmu charitatívnemu bazáru. Vítaní sú všetci bežci a bežkyne!

Náš charitatívny bazár pre bežcov sa uskutoční vo štvrtok 30. marca 2023 od 16:00 do 18:30 v Maratónskom Hube na námestí Eurovea. Je to super spôsob, ako podporiť dobrú vec a stretnúť sa s komunitou bežcov – určite nás príď pozrieť a doplniť svoj bežecký šatník o ďalšie kúsky.

Na charitatívnom bazári sa predstavia rôzni predajcovia, ktorí budú predávať bežecké vybavenie, obuv a iné doplnky. Tešiť sa môžete na kúsky zo šatníka od zakladateliek komunity SHEruns a tréneriek. Celý výťažok poputuje na podporu OZ Slniečko na cesteOZ Mamy v pohybe.

Prispej aj ty svojím bežeckým oblečením!

To nie je všetko! Prijímame aj dary jemne použitého bežeckého vybavenia, ktoré sa bude predávať na charitatívnom bazári. Darovaním bežeckej výbavy nám pomôžete zmeniť životy tých, ktorí mali menej šťastia. Svoje oblečenie stačí priniesť v priebehu štvrtka 30. marca 2023 od 9:00 do 15:00 do maratónskeho hubu. Za tvoj dar ti ďakujeme!

Tešíme sa na vás!

Či už si skúsený bežec, alebo práve začínate, náš charitatívny bazár pre bežcov je ideálnou príležitosťou, ako prispieť komunite a zároveň sa zabaviť. Zašnuruj si tenisky a príď podporiť dobrú vec!

Spoločne môžeme krok za krokom zmeniť svet k lepšiemu.

S pozdravom,

SHEruns a Bratislava Marathon Team