Poistenie Spirit pre účastníkov ČSOB Night Run Štrbské Pleso

Generálnym partnerom tatranského podujatia ČSOB Night Run Štrbské Pleso je, ako aj samotný názov podujatia napovedá, ČSOB Finančná skupina. A to už tretím rokom! Pri príležitosti okrúhleho 10. výročia podujatia, ČSOB pre všetkých prihlásených účastníkov pripravili špeciálnu pozornosť, ktorou je Poistenie Spirit k registrácii na preteky: úrazové poistenie je v cene štartovného (prakticky zadarmo), klient […]

26. apríla 2022

img

Generálnym partnerom tatranského podujatia ČSOB Night Run Štrbské Pleso je, ako aj samotný názov podujatia napovedá, ČSOB Finančná skupina. A to už tretím rokom!

Pri príležitosti okrúhleho 10. výročia podujatia, ČSOB pre všetkých prihlásených účastníkov pripravili špeciálnu pozornosť, ktorou je Poistenie Spirit k registrácii na preteky:

➡úrazové poistenie je v cene štartovného (prakticky zadarmo), klient (pretekár) si ho dojedná priamo pri registrácií – stačí zakliknúť záujem o toto poistenie a zaplatiť registračný poplatok za preteky,

➡bežec bude poistený v deň behu (nielen počas behu, ale celý deň) na nasledovné:

– smrť následkom úrazu – 10 000 eur,

– trvalé následky úrazu – 10 000 eur,

– hospitalizáciu následkom úrazu – 10 eur/deň,

– denné odškodnenie za úraz – 10 eur/deň,

– zásah Horskej záchrannej služby – 10 000 eur + Asistenčné služby Medifón

Veríme, že toto poistenie nikto nebude potrebovať využiť, dbajte prosím o svoju bezpečnosť! Život však so sebou prináša rôzne prekvapenia a vtedy je lepšie byť poistený ako nepoistený!