Pripravte sa s nami na Telekom Night Run Bratislava a hrajte o fantastické ceny!

Pripravte sa s nami na 15. ročník Telekom Night Run Bratislava a hrajte o fantastické ceny! ✨ Začíname už budúci utorok! Prvý tréning spolu odštartujeme 20. júna 2023 od nákupného centra Eurovea. Zameriame sa na beh cez mosty. Už teraz si zapisujte do kalendára tieto termíny. V zátvorkách je uvedené, čomu sa na tréningu budeme […]

13. júna 2023

img

Pripravte sa s nami na 15. ročník Telekom Night Run Bratislava a hrajte o fantastické ceny! ✨

Začíname už budúci utorok! Prvý tréning spolu odštartujeme 20. júna 2023 od nákupného centra Eurovea. Zameriame sa na beh cez mosty.

Už teraz si zapisujte do kalendára tieto termíny. V zátvorkách je uvedené, čomu sa na tréningu budeme venovať, resp. kde bude miesto stretnutia:

11. júla na Draždiaku a 8. augusta na promenáde spojíme tréningy s ploggingom, t.j. pozbierame v okolí to, čo tam nepatrí a spolu tak prispejeme k čistejšej Bratislave a prírode🌲

Čo môžete vyhrať? Okrem toho, že sa s nami skvele pripravíte na finále série nočných behov Grand Prix 2023, hráte o skvelé ceny od generálneho partnera podujatia Telekom SK:

🎁 Na každom tréningu môžete vyhrať poukážku na nákup športového vybavenia podľa vlastného výberu.

🎁 Ak sa zúčastníte oboch Plogging tréningov, dostanete ďalší darček!

🎁 Na poslednom tréningu hráme o hodinky Samsung! Žrebovať budeme spomedzi tých, ktorí absolvujú aspoň 8 prípravných tréningov.

Na vašom prvom tréningu dostanete kartičku, na ktorú dostanete za každú vašu účasť pečiatku. Ak zozbierate aspoň 8 pečiatok (t.j. zúčastníte sa s nami aspoň na ôsmych tréningoch), zaradíme vás do zlosovania o hodinky Samsung! Vyžrebujeme dvoch výhercov – jednu ženu a jedného muža.

Účasť na tréningoch je bezplatná, je však potrebné prihlásiť sa cez tento odkaz, aby sme vás v prípade potreby mohli kontaktovať.

Romča, Julka a Lucka sa už na vás tešia!

Pre viac informácií, sledujte naše sociálne siete (Facebook, podujatie na FB, Instagram).