Spustenie registrácie na jubilejný 10.ročník dm ženského behu

A je to tu! Registrácia na najobľúbenejšie slovenské bežecké podujatie pre ženy je spustená! Už po desiatykrát bude Bratislava patriť ženám. Konkrétne 17.septembra 2022. Štandardne budú na výber 2 trasy: 4 km a 10 km. Na 4 km trati bude vnorenou disciplínou aj tento rok obľúbený beh mamy s dcérou. Novinka! Prvýkrát bude v rámci […]

09. mája 2022

img

A je to tu! Registrácia na najobľúbenejšie slovenské bežecké podujatie pre ženy je spustená! Už po desiatykrát bude Bratislava patriť ženám. Konkrétne 17.septembra 2022.

Štandardne budú na výber 2 trasy: 4 km a 10 km. Na 4 km trati bude vnorenou disciplínou aj tento rok obľúbený beh mamy s dcérou. Novinka! Prvýkrát bude v rámci 4 km behu aj „Nordic walking“ ako samostatne hodnotená disciplína!

Aby sa bežkyne na štarte cítili komfortne, bude sa štartovať na viac vĺn, medzi ktorými budú 40 minútové intervaly. Disciplína na 4 km štartuje od 10:00 hod a 10 km od 14:00 hod. Do štartovných vĺn je potrebné prihlasovať sa podľa aktuálnej výkonnosti bežkyne, resp. približného tempa, v ktorom zvolenú vzdialenosť odbehne.

Účastnícky limit je 4 000 bežkýň (na celé podujatie), pričom limit na jednu štartovnú vlnu je 500 bežkýň.

Preto je lepšie zaregistrovať sa čím skôr, link na registráciu: https://lnk.sk/bmm1

Bežkyne sa opäť môžu tešiť na bohatý štartovný balíček, ktorý bude obsahovať množstvo darčekov od partnerov podujatia, najmä od dm Drogerie Markt Slovensko, štartové číslo s menom (pri riadnej registrácii do 19.08.2022), účastnícku medailu po dobehu do cieľa a mnoho ďalšieho!

Výška štartovného bude závisieť od dátumu registrácie, do 17.7. je za 17 eur, po tomto termíne to bude už 19 eur.

Tešíme sa na vás!