Telekom Night Run Donovaly 2023 – organizačné informácie k podujatiu

Už najbližšiu sobotu sa stretneme v nádhernom prostredí Donovalov na našom druhom tohtoročnom nočnom behu. Pripravili sme preto pre vás tento článok, v ktorom nájdete základné organizačné informácie k vášmu štartu, ale aj iné informácie k podujatiu. ➡️ Štartujeme v sobotu 29.07.2023 v týchto časoch:  ➡️ Prezentácia prihlásených účastníkov bude prebiehať v sobotu od 10:00 do 18:00 […]

26. júla 2023

img

Už najbližšiu sobotu sa stretneme v nádhernom prostredí Donovalov na našom druhom tohtoročnom nočnom behu. Pripravili sme preto pre vás tento článok, v ktorom nájdete základné organizačné informácie k vášmu štartu, ale aj iné informácie k podujatiu.

➡️ Štartujeme v sobotu 29.07.2023 v týchto časoch: 

  • Turbo TV detské behy o 17:00 hod
  • 10 km o 19:50 hod
  • 5 km o 20:00 hod

➡️ Prezentácia prihlásených účastníkov bude prebiehať v sobotu od 10:00 do 18:00 hod v našom registračnom stane vo festival aréne.

➡️ Ešte ste sa neprihlásili? V tom prípade je teraz ten správny čas zmeniť to! Ostáva menej ako 150 voľných miest! Zaregistrujte sa TU.

➡️ Ak ste si na našom e-shope zakúpili tričko k tomuto podujatiu, prevziať si ho môžete počas prezentácie. Buffky a čelenky budú k zakúpeniu v našom stánku vo festival aréne.

➡️ K dispozícii budú na mieste aj šatne (zvlášť dámska a pánska šatňa) a úschovňa – po prezentácii v našom registračnom stane.

➡️ Na parkovanie môžete využiť centrálne parkovisko na Donovaloch. Vjazd a výjazd bude obmedzený v čase konania večerných behov od 19:30 do cca. 21:30 hod.

➡️ Pri príležitosti 10. ročníka podujatia sme si pre vás pripravili aj tombolu! Dokonca dve – detskú a „dospelácku“. Detskú tombolu budeme žrebovať po vyhlásení výsledkov Turbo TV detských behov a hlavnú tombolu po vyhlásení výsledkov 5 km a 10 km disciplín.

➡️ Pozor! Špeciálnou cenou odmeníme aj 10. muža a 10. ženu v absolútnom poradí v oboch disciplínach.

➡️ Kompletný harmonogram podujatia nájdete TU.

Rozmanitý terén, jedinečná medaila do vašej zbierky, ale aj bohatý program vo festival aréne

🏃‍♂️ Pobežíte po ceste aj po teréne a tešiť sa môžete na krásne výhľady – trať vedie aj popod známu Novú hoľu a cez areál PARK SNOW.

🏃‍♂️ Čakajú na vás kopčeky aj zbehy, v ktorých si môžete vydýchnuť. Pre pretekárov na 10 km bude pripravená osviežovacia stanica na cca 4,5 km. 

🏅 V cieli dostanete za odmenu účastnícku medailu. Medailu dostanú nielen dospelí, ale aj účastníci Turbo TV detských behov. V cieli bude pre bežcov takisto pripravené občerstvenie od partnerov podujatia Mattoni, Birell a BILLA.

😊 V sobotu sa zastavte vo festival aréne, kde si pre vás partneri podujatia pripravili zaujímavé možnosti, ako príjemne stráviť čas pred štartom, napríklad:

  • štartová listina priamo na modeli auta od nášho Auto partnera Renault,
  • merania a poradenstvo v oblasti zdravia v stánku Všeobecnej zdravotnej poisťovne,
  • stánok s kvalitnými športovými a voľnočasovými okuliarmi Uvex,
  • regeneračná zóna s Reboots regeneračnými nohavicami,
  • ALPINE PRO oddychová zóna,
  • osvieženie od Birell-u.

Jedinečná štartová listina!  

🚗 Ako už je na našich podujatiach zvykom, štartová listina bude vytlačená na modeli auta od nášho Auto partnera Renault.

🚗 Tentokrát bude táto jedinečná „štartovka“ polepená priamo na novom Renault Austral od partnera Renault Slovensko. Príďte pohľadať svoje meno a odfoťte sa pri ňom! Budeme radi, ak nás na tejto fotke spolu s Renault na Instagrame alebo Facebooku označíte vo vašom príbehu alebo príspevku 📸

Vylaďte si s nami formu pred pretekmi!

🏃‍♂️ Už tento štvrtok môžete s našimi trénerkami Romčou, Peťou a Luckou vyladiť svoju formu k dokonalosti pred 10. ročníkom Telekom Night Run Donovaly
 
Príďte vo štvrtok 27. júla o 18:00 hod na jedno z týchto troch miest!
 
📍 NITRA – miesto stretnutia: parkovisko pri futbalovom štadióne.
📍 ŽILINA – miesto stretnutia: parkovisko pred Extreme Park.
📍 BANSKÁ BYSTRICA – miesto stretnutia: pri pamätníku SNP, múzeum SNP.
 
Jeden z prihlásených účastníkov na každom tréningu získa poukážku na nákup športového vybavenia od generálneho partnera Grand Prix 2023 – Telekom SK 😊
 
Účasť na tréningoch je bezplatná, je však potrebné prihlásiť sa na konkrétny tréning cez tento odkaz 🏃‍♂️

Pokračovanie série nočných behov Grand Prix 2023

✨ Pobežíte na Donovaloch 10 km disciplínu? Ak ste túto vzdialenosť úspešne zvládli aj na prvom nočnom behu série Grand Prix 2023, t.j. na ČSOB Night Run Štrbské Pleso, ste v hre o exkluzívne ceny od partnerov Grand Prix, napríklad víkendový pobyt na Donovaloch či Štrbskom Plese, smartfón Samsung, poukážky na nákup športového vybavenia a oveľa viac!

Každý účastník Grand Prix 2023 – powered by Telekom zároveň na finále série v Bratislave dostane špeciálnu medailu Grand Prix.

✨ Viac informácií o sérii Grand Prix 2023 – powered by Telekom nájdete tu.