Úvodné podujatie ČSOB zimnej série je vypredané!

Účastnícky limit na Mikulášsku edíciu ČSOB zimnej série 2023/2024 sa naplnil už týždeň pred štartom. A to napriek tomu, že sme tento limit navýšili o 300 ďalších štartovných miest. Ďakujeme vám za obrovský záujem o toto sviatočné podujatie. Nové registrácie nie sú možné, platí to pre klasickú aj virtuálnu verziu. Možná je len zmena registrácie, […]

04. decembra 2023

img

Účastnícky limit na Mikulášsku edíciu ČSOB zimnej série 2023/2024 sa naplnil už týždeň pred štartom. A to napriek tomu, že sme tento limit navýšili o 300 ďalších štartovných miest.

Ďakujeme vám za obrovský záujem o toto sviatočné podujatie.

Nové registrácie nie sú možné, platí to pre klasickú aj virtuálnu verziu. Možná je len zmena registrácie, t.j. zmena pretekára. ⬇️⬇️⬇️

❗ZMENA REGISTRÁCIE: Pokiaľ ste riadne prihlásení, ale nemôžete sa podujatia zúčastniť, je možné zmeniť vašu registráciu na nového pretekára.

Podmienky: Žiadosti o preregistráciu posiela pôvodne prihlásený pretekár na registracia@becool.sk, v e-maile uvedie údaje o novom pretekárovi v rozsahu meno, dátum narodenia, e-mail a tel.

Preregistrácia je spoplatnená sumou 5,-Eur, ktorá bude uhradená pri prevzatí štartového balíka. Preregistrácia je možná najneskôr deň pred konaním pretekov.

📣Upozornenie: Preregistrácia je možná len za pretekára, ktorý sa nachádza v štartovej listine. V prípade, že sa pretekár, ktorý vám ponúka registráciu, nenachádza v štartovej listine, nedisponuje registráciou. Neexistujú žiadne výnimky! Štartovú listinu nájdete TU.