Vyhrajte v ČSOB Smart Lounge skvelé ceny!

Čo vás čaká v ČSOB Smart Lounge? Prekonávanie výhovoriek je hlavným mottom nášho generálneho partnera ČSOB, ktorý sa rozhodol finančne podporiť Úniu nevidiacich a slabozrakých a tým poukázať na to, ako sa nevidiaci bežci a bežkyne nedajú žiadnymi výhovorkami zastaviť. Podporiť ich môžeš aj ty, a to uviazaním špeciálnej modrej šnúrky na viditeľné miesto, ktorú môžeš získať počas celého […]

28. marca 2024

img

Čo vás čaká v ČSOB Smart Lounge?

Prekonávanie výhovoriek je hlavným mottom nášho generálneho partnera ČSOB, ktorý sa rozhodol finančne podporiť Úniu nevidiacich a slabozrakých a tým poukázať na to, ako sa nevidiaci bežci a bežkyne nedajú žiadnymi výhovorkami zastaviť.

Podporiť ich môžeš aj ty, a to uviazaním špeciálnej modrej šnúrky na viditeľné miesto, ktorú môžeš získať počas celého maratónskeho víkendu v registračnom stane. Nevidiaci a slabozrakí bežci a bežkyne potrebujú svojho navigátora, s ktorým sú spojení práve pomocou takejto šnúrky.

Príď do ČSOB Smart Lounge, pretože ťa tam čaká káva, ktorá ťa nabudí na štart alebo sa môžeš posilniť ovocím. Pre aktívnych športovcov je možnosť zistiť viac o svojom došlape na podoskope alebo zregenerovať vďaka lymfodrenáži.   

Na svoje si prídu aj najmenší v kreatívnej dielni a na pamiatku sa môžu polepiť zábavnými tetovačkami.

Počas celého víkendu je možnosť sa zapojiť do súťaže. V hre sú zaujímavé ceny:

  • 1x MacBook Air
  • 4x iPad
  • 5x Garmin smarthodinky

Priamo v ČSOB Smart Lounge stačí naskenovať QR kód z totemu a vyplniť krátky dotazník. Vyhlásenie výhercov prebehne priamo na podujatí v nedeľu 7.4. po vyhlásení víťazov na hlavnom pódiu.

A to nie je všetko! ČSOB si uvedomuje dopravné obmedzenia počas ČSOB Bratislava Marathonu, a preto v nedeľu 7. apríla umožnila kúpu bezplatného lístka na bratislavskú MHD. Lístok si môžeš aktivovať v appke ČSOB SmartBanking.