Výsledky Grand Prix 2023 – powered by Telekom

15. ročník Telekom Night Run Bratislava bol zároveň posledným, tretím dielikom do skladačky Grand Prix 2023 – powered by Telekom. Grand Prix, séria nočných behov pozostávala z troch podujatí, rátala sa disciplína na 10 km: – ČSOB Night Run Štrbské Pleso – Telekom Night Run Donovaly – Telekom Night Run Bratislava Nebolo to ľahké, mnohí […]

13. septembra 2023

img

15. ročník Telekom Night Run Bratislava bol zároveň posledným, tretím dielikom do skladačky Grand Prix 2023 – powered by Telekom.

Grand Prix, séria nočných behov pozostávala z troch podujatí, rátala sa disciplína na 10 km:

– ČSOB Night Run Štrbské Pleso

– Telekom Night Run Donovaly

– Telekom Night Run Bratislava

Nebolo to ľahké, mnohí ste sa prekonávali, dosiahli ste úžasné výsledky! Absolútny víťaz však môže byť len jeden. Rovnako aj absolútna víťazka. Kto tieto tri behy odbehol najrýchlejšie?

Romana Komarňanská (súčet časov – 1:59:28)

Pavol Bakoš (súčet časov – 1:45:23)

Gratulujeme!

Oceňovať však budeme aj najrýchlejšie tri ženy a najrýchlejších troch mužov v jednotlivých vekových kategóriách.

Najrýchlejší bežci a bežkyne v sérii Grand Prix:

Kategórie:

– do 39 rokov: Romana Komarňanská a Pavol Bakoš

– 40 až 49 rokov: Jana Hosmajová (2:29:50) a Oliver Bergl (1:56:49)

– 50 až 59 rokov: Lucie Šarniková (2:35:42) a Miroslav Daniš (2:11:29)

– 60 a viac rokov: Milan Libo (2:35:39)

Veríme, že ste si sériu Grand Prix patrične užili a že sa vám páčila špeciálna fotostena s vašimi menami, ktorú sme umiestnili k registračnému stanu na sobotňajšom podujatí. Pre účastníkov Grand Prix sme pripravili aj unikátnu, v tme svietiacu, medailu. Napokon sa série zúčastnilo 122 bežcov, 33 žien a 89 mužov.

Slávnostné vyhlásenie víťazov Grand Prix 2023 prebehne na našom ďalšom podujatí, a to na dm ženskom behu, v sobotu 23. septembra 2023, okolo 13:00 hod, čas ešte upresníme.

Dúfame, že sa na vyhodnotení stretneme v hojnom počte! V prípade, že sa ocenení nebudú môcť osobne zúčastniť, ceny im budú zaslané poštou.

Myšlienku Grand Prix sme mali v hlave uloženú niekoľko rokov, teraz sa však stala skutočnosťou. Na tom majú veľký podiel aj naši partneri, ktorí nás podporujú pri organizovaní podujatí pre vás už mnoho rokov.

Chceme vyjadriť veľkú vďaku najmä generálnemu partnerovi Grand Prix, Slovak Telekom, a hlavnému partnerovi série, ČSOB. Vďaka ich podpore sme tento rok mohli ponúknuť bežcom nový výzvu, a táto iniciatíva našla veľký ohlas, čo je vidieť aj v zvýšenej účasti na všetkých troch nočných behoch tejto výnimočnej série.

Kompletné výsledky: