Zabehnite si Telekom Night Run Bratislava podporte iniciatívu 10 000 stromov pre Bratislavu!

Spolu s Telekom SK, generálnym partnerom nočného behu v Bratislave, nám záleží na životnom prostredí a podpore zelene v našom hlavnom meste. Preto sme sa zapojili do iniciatívy Bratislavy – hlavného mesta SR – 10 000 stromov pre Bratislavu, ktorú môžete podporiť aj vy! Ako na to? Jednoducho! ⬇️ Spojte príjemné s užitočným: prihláste sa […]

19. júla 2023

img

Spolu s Telekom SK, generálnym partnerom nočného behu v Bratislave, nám záleží na životnom prostredí a podpore zelene v našom hlavnom meste. Preto sme sa zapojili do iniciatívy Bratislavy – hlavného mesta SR – 10 000 stromov pre Bratislavu, ktorú môžete podporiť aj vy!

Ako na to? Jednoducho! ⬇️

Spojte príjemné s užitočným: prihláste sa na 15. ročník Telekom Night Run Bratislava – zažijete atmosféru najväčšieho nočného behu na Slovensku a zároveň podporíte výsadbu stromov v Bratislave 😊

Na podporu iniciatívy 10 000 stromov poputuje: 1 eur za každého registrovaného účastníka a zároveň aj 1 eur za každé predané oficiálne tričko podujatia.

Hlavné mesto pracuje v rámci iniciatívy 10 000 stromov na pláne systematickej obnovy a udržateľnosti drevín. Od roku 2019 bolo vysadených už 3 620 vzrastlých stromov, 17 488 kríkov a 20 600 sadeníc.

Viac informácií o tejto iniciatíve nájdete tu.

Svojou účasťou na nočnom behu v Bratislave pomôžete urobiť z Bratislavy krajšie a zelenšie miesto pre život 🌲 Prihlásiť sa môžete tu.