ČSOB NIGHT RUN ŠTRBSKÉ PLESO – AKTIVÁCIE PARTNEROV NA PODUJATÍ

V stánkoch partnerov podujatia sa dozviete zaujímavé informácie, budete mať možnosť podporiť regeneráciu tela po výkone, ale aj vyhrať skvelé ceny! Poďme sa pozrieť na aktivácie partnerov podujatia podrobnejšie: Určite sa zastavte v stánku generálneho partnera série nočných behov Grand Prix,  Slovak Telekom, vyhrať môžete hodinky Samsung galaxy Watch 6! Stačí na mieste naskenovať QR kód a vyplniť krátky dotazník. Program podujatia […]

30. mája 2024

img

V stánkoch partnerov podujatia sa dozviete zaujímavé informácie, budete mať možnosť podporiť regeneráciu tela po výkone, ale aj vyhrať skvelé ceny! Poďme sa pozrieť na aktivácie partnerov podujatia podrobnejšie:

Určite sa zastavte v stánku generálneho partnera série nočných behov Grand Prix,  Slovak Telekom, vyhrať môžete hodinky Samsung galaxy Watch 6! Stačí na mieste naskenovať QR kód a vyplniť krátky dotazník.

Program podujatia začína už v piatok o 18:00 h, príďte sa rozohriať na „Shake out run“ s Telekomom. Tréning bude viesť Peťa Pukalovičová. Miesto stretnutia je pri Hoteli FIS.

V sobotu sa v stane Slovak Telekom uskutoční BEŽECKÝ WORKSHOP s RUNology.app so Zuzkou Durcovou a Peťou Pukalovičovou, spojený s analýzou bežeckej techniky a súťažou o tenisky New Balance. Workshop bude trvať približne 90 minút a začína popoludní:

  • 15:00 :  privítanie, predstavenie benefitov Magenta Moments, predstavenie analýzy bežeckej techniky pomocou RUNology.app + Q&A so Zuzkou Durcovou (známa bežkyňa, držiteĺka traťového rekordu Night Run Štrbské Pleso
  • 15:30 : analýza bežeckej techniky pomocou RUNology.app
  • 16:00 : prezentácia – ako interpretovať výsledky analýzy bežeckej techniky a diskusia v stánku Telekom


Odfoťte sa pri svojom mene zobrazenom na Renault ESPACE! Na vozidle nájdu na špeciálnej štartovej listine svoje meno všetci bežci a bežkyne, ktorí sa stihli prihlásiť najneskôr 24.5.2024.

Dr. Max sľubuje bohatú ponuku služieb, ako meranie telesnej kompozície, spirometriu, sampling produktov, a pod. 

Viac informácií o svojom zdraví sa dozviete v stánku Všeobecnej zdravotnej poisťovne, kde vám okrem iného zmerajú krvný tlak a saturáciu krvi kyslíkom.      

V stane Strongpower dostanete masáž od profesionálneho maséra, odporúčame však aj vyskúšať aj ich masážne a bylinkové mastičky vhodné nielen pre športovcov. Na mieste si ich budete môcť aj zakúpiť.  

Každý športovec by mal vyskúšať kompresné nohavice Reboots, ktoré podporujú aktívnu regeneráciu po výkone.
 

Tešíme sa na vás!