topImage

ČSOB BRATISLAVA MARATHON 2025

Registrácia
2025-04-06 09:00

06.04.2025

00:00:00

ČSOB Bratislava marathon - sviatok nielen pre Bratislavu, ale aj pre bežcov z celého Slovenska a viac ako 50 krajín sveta. Rodinné bežecké podujatie v meste milujúcom beh, kde víťazom je každý”, kto sa postaví na štart a prekoná sám seba.

image

19 ročníkov

Plných osobných príbehov tisícok bežcov a bežkýň, stoviek litrov potu v tréningoch a prekonávania prekážok v príprave, ale aj nadšenia, neopísateľných emócií a eufórie v cieli s medailou na krku

image

1 623 184 km

Plných zábavy, priateľstva, spolupatričnosti, ale aj zmyslu pre fair-play športovanie a zdravej súťaživosti, kde sa rozhoduje vždy len podľa momentálnej športovej formy a nastavenia mysle

image

112 155 bežcov

Naplnených bežeckých snov a želaní, zdravej rivality, športových výziev a cieľov, posúvania hraníc, prekonávania samých seba a objavovania svojho najlepšieho vnútorného “ja"

ČSOB BRATISLAVA MARATHON - Kde víťazom je každý

Disciplíny

Aktuality

becoolImg

agentúra Be cool

BE COOL, s.r.o. je športovo - eventová agentúra, ktorá okrem množstva športových, kultúrnych a spoločenských podujatí poskytuje aj cateringové služby prostredníctvom vlastného tímu kuchárov a catering manažérov.  Agentúra pôsobí na trhu od roku 1998 a za toto obdobie vytvorila viacero vlastných športových projektov, z ktorých mnohé patria medzi najväčšie akcie organizované na Slovensku. Ako eventová agentúra sa zameriavame aj na teambuildingy a firemné športové dni, či iné projekty podľa individuálnych požiadaviek klientov.