ČSOB zimná séria 2023/2024 – výsledky

13. ročník ČSOB zimnej série bol rekordný! Počet účastníkov atakoval hranicu 8 000 bežcov a bežkýň. Sme radi, že popularita tejto pôvodne len prípravnej série pretekov stúpa. ČSOB zimná séria pozostáva zo štyroch dielov: mikulášska edícia v decembri, trojkráľová edícia v januári, valentínska edícia vo februári a o všetkom sa rozhodlo na MDŽ edícii 9. […]

13. marca 2024

img

13. ročník ČSOB zimnej série bol rekordný! Počet účastníkov atakoval hranicu 8 000 bežcov a bežkýň. Sme radi, že popularita tejto pôvodne len prípravnej série pretekov stúpa.

ČSOB zimná séria pozostáva zo štyroch dielov: mikulášska edícia v decembri, trojkráľová edícia v januári, valentínska edícia vo februári a o všetkom sa rozhodlo na MDŽ edícii 9. marca 2024 pri Eurovea.

V niektorých kategóriách sa poradie na najvyšších priečkach zmenilo až po finále.

Absolútnymi víťazmi v klasickej verzii sa stali Mária Hiklová a Erik Machů na 5 km a v dlhšej disciplíne na 10 km mali najlepší súčet časov z jednotlivých dielov série Lívia Mihoková a Alexander Moravčík. Vo virtuálnej verzii dominovali Magdaléna Mikušová a Ivan Bebják na 5 km vzdialenosti a Dominika Bednáriková a Pavol Petrovič na 10 km.

Víťazov jednotlivých kategórií budeme vyhlasovať na podujatí ČSOB Bratislava marathon 2024 (predbežne počas sobotňajšieho programu 6. apríl). Čas spresníme v predstihu pred podujatím. Víťazov budeme kontaktovať. Kompletné výsledky sú priložené nižšie.

Klasická verzia – 5 km:

Klasická verzia – 10 km:

Klasická verzia – detské behy:

Virtuálna verzia – 5 km:

Virtuálna verzia – 10 km: