topImage

Dôležité: Pri podujatí ČSOB zimná séria máte možnosť resgistrácie na klasické preteky, alebo virtuálne preteky!!!

ČSOB ZIMNÁ SÉRIA 2022/2023

2023-03-11 10:30

11.03.2023

00:00:00

ČSOB zimná séria je už tradičný súbor bežeckých akcií pre širokú verejnosť organizovaný v zimných mesiacoch, ktoré dávajú bežcom možnosť zasúťažiť si aj v zimnom období, kedy je menej pretekov. Koncept ponúka 4 podujatia série v rôznych mestských častiach Bratislavy.

image

12. ročník

nenápadnej bežeckej série, ktorá začala ako zimná príprava na Bratislavský maratón. Dnes je ČSOB zimná séria neodmysliteľnou súčasťou zimných bežeckých mesiacov.

image

4 časti série

ČSOB zimná séria sa v období 2022/2023 vracia do starých overených lokalít.

image

Symbolika

Všetky časti ČSOB zimnej série budú tematicky zamerané = Mikulášska, Trojkráľová, Valentínska, MDŽ. Symbolika bude pretavená do medailí, ktoré budú jedinečnou skladačkou.

Disciplíny

Aktuality

becoolImg

agentúra Be cool

BE COOL, s.r.o. je športovo - eventová agentúra, ktorá okrem množstva športových, kultúrnych a spoločenských podujatí poskytuje aj cateringové služby prostredníctvom vlastného tímu kuchárov a catering manažérov. Agentúra pôsobí na trhu od roku 1998 a za toto obdobie vytvorila viacero vlastných športových projektov, z ktorých mnohé patria medzi najväčšie akcie organizované na Slovensku. Ako eventová agentúra sa zameriavame aj na teambuildingy a firemné športové dni, či iné projekty podľa individuálnych požiadaviek klientov.