topImage

Telekom Night Run Donovaly

Registrácia
2024-07-27 19:45

27.07.2024

00:00:00

Telekom Night Run Donovaly

Uži si letný večerný beh v nádhernom prostredí a spoznaj Donovaly ⛰!

Postav sa na štart s tisíckou ďalších bežcov a prebehni nádhernú 5 km alebo 10 km trať popod Novú hoľu, cez areál PARK SNOW a pokochaj sa nezabudnuteľnými pohľadmi na okolitú prírodu.

image

11 ročníkov

Už jedenásty krát sa postavíme na štart obľúbeného večerného behu na Donovaloch. V roku 2023 sa však podujatie oblieka do nového šatu, vďaka novému generálnemu partnerovi Telekom.

image

Tisícky účastníkov

sa už postavilo na štart, aby si vychutnali toto už tradičné podujatie regiónu. Kto nezažil môže ľutovať, kto zažil príde určite opäť.

image

Nespočet zážitkov

prináša podujatie pod Novou hoľou. Čarovná príroda, nezabudnuteľné výhľady, šero lesa, a v neposlednom rade burácanie fanúšikov, ktorí nedolovia zvoľniť tempo ani na sekundu.

Disciplíny

Aktuality

becoolImg

agentúra Be cool

BE COOL, s.r.o. je športovo - eventová agentúra, ktorá okrem množstva športových, kultúrnych a spoločenských podujatí poskytuje aj cateringové služby prostredníctvom vlastného tímu kuchárov a catering manažérov. Agentúra pôsobí na trhu od roku 1998 a za toto obdobie vytvorila viacero vlastných športových projektov, z ktorých mnohé patria medzi najväčšie akcie organizované na Slovensku. Ako eventová agentúra sa zameriavame aj na teambuildingy a firemné športové dni, či iné projekty podľa individuálnych požiadaviek klientov.